Müşteri Hizmetleri;

(0850) 532 70 61

Bize Yazın;

info@birtesisat.com

Keşif İsteyin!
TR
Keşif İsteyin!

Fatih Su Kaçağı Tespiti

Fatih Su Kaçağı Tespiti


Su Kaçaklarını Nasıl Tespit Ederiz?

            Su kaçağı genelde binadaki alt komşumuza suyun damlaması, duvarlarında ya da tavanında kabarık meydana gelmesiyle oluşur. Meydana gelen bu su kaçağı durumunu anlamak için teknolojik yöntemlerimizle fatih su kaçağı tespiti yapıyoruz. Eskiden olsa su kaçağı tespiti yapmak için ev içi veya dışındaki fayanslar, duvarlar kırılırdı. Şimdilerde ise su kaçağı bulma konusunda kırma olmadan garanti vererek sizi bu dertten kurtarıyoruz.

            Su kaçağı tespiti yapmak için birçok yöntem kullanmaktayız. Su kaçağı bulma konusunda yöntemlerimiz, kullanıldıkları yerlere ve koşullara göre değişmektedir. Temiz su kaçağı tespiti için, özen dinleme cihazı kullanılmaktayız. Dinleme cihazı şebeke tesisatlarında su kaçağı bulma konusunda hızlı bir cihazdır. Kaçağın yerini noktasal olarak göstermektedir.

            Ayrıca su kaçağı için yardımcı cihaz olarak kameraları kullanılarak su kaçağı tespiti yapıyoruz. Suyun özelliğine göre termal kameralar ve atık su kameralarından yararlanmaktayız. Su kaçağı tespiti ve onarımı için bizi arayın. Size su kaçağı bulma ekibimiz ve kaliteli su kaçağı tespiti yöntemlerimiz ile birlikte iyi bir hizmet sunmak istiyoruz.
 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, Su kaçağı tespiti ve Tamiri konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm servis hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 532 70 61

UA-65901365-7