Müşteri Hizmetleri;

(0850) 532 70 61

Bize Yazın;

info@birtesisat.com

Keşif İsteyin!
TR
Keşif İsteyin!

Silivri Su Kaçağı Tespiti

Silivri Su Kaçağı Tespiti

            Su kaçağı, bir yapının kanalizasyona bağlanan su borularının oluşturduğu tesisatın çeşitli sebeplerden dolayı çatlaması ya da kırılması yüzünden borulardan geçen temiz ya da kirli suların sızması durumudur. Ay sonunda kapıya gelen yüksek su faturalarının sebebi evlerinizin tesisatında bulunan bir su kaçağı arızası olabilir. Eskiden bir su kaçağı durumu yaşandığında, su kaçağı tespiti yapmak için ekipler yapıdaki tüm tesisatı kırmak zorunda kalıyor idi.

            Artık gelişen teknoloji ile su kaçağı tespiti kolaylaştı. Artık tesisatçıların kullanmakta olduğu kameralı bir cihaz ile silivri su kaçağı tespiti kolayca yapılabiliyor, eskiden olduğu gibi ev sahipleri için bir hayli can sıkıcı olan su kaçağı bulma sorunu ortadan kalkmış oluyor. Su kaçağı bulma sorununu ortadan kaldırmak adına firmamız da aynı teknolojiyi kullanmakta olup, özenli ve işinde uzman olan ekibi ile gayet hızlı bir biçimde sızmanın olduğu bölgeyi tespit ediyor, temiz ve özenli bir tamirat ile problemi ortadan kaldırıyor. Senelerdir sektörün içinde olmanın vermiş olduğu tecrübe ile profesyonelce hareket ediyor, su kaçağı bulma ve doğru tamirat güvencesini yaptığımız işleri referans göstererek siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

            Olası bir su kaçağı olayında eski yöntemler ile su kaçağı bulma düşüncesi artık müşterilerimizin aklını karıştırmıyor zira firmamız sağladığı kolay ve teknolojik yöntemler ile sorunu gayet profesyonelce ortadan kaldırmaktadır. Su kaçağı tespiti konusunda uzman olan kadrosu ile değerli müşterilerimiz için doğru hizmeti vermekten gurur duymaktayız.

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, Su kaçağı tespiti ve Tamiri konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm servis hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 532 70 61

UA-65901365-7