Müşteri Hizmetleri;

(0850) 532 70 61

Bize Yazın;

info@birtesisat.com

Keşif İsteyin!
TR
Keşif İsteyin!

Su Kaçağı Tespiti

 Su kaçağı yeni ya da eski bina fark etmeksizin günümüzde her binada görülebilmektedir. Bu kaçağın tam olarak hangi bölgede olduğunu bulmak kişinin kendisi tarafından neredeyse imkansızdır. Bu işlemi gerçekleştirmek adına profesyonel ekip ve ekipmanlar gerekir. Birtesisat.com olarak su kaçağı bulma konusundaki tecrübemiz ile %100 garantili hizmet vermekteyiz.

Su sızıntıları neden olur?

 Su sızıntılarının gerçekleşmesindeki sebep suyun geçişinin yapıldığı boruların yıpranması veya çatlaması gibi sebeplerden meydana gelebilir. Sızıntı yüzeye yakın ya da yüzeyden uzak bir yerde meydana gelebilir. Su sızıntısı bulma işlemleri maddi açıdan uygundur. Bu işlemi yapan personellerimiz yeterli eğitimlerden geçmiş ve sorunu kısa bir süre içerisinde çözümleyebilecek niteliğe sahiptir.

 Su kaçağı tespiti fiyatları ne kadar?

 Su kaçağı tespiti işlemlerindeki fiyat bilgileri dönemden döneme değişkenlik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisini öğrenebilmek adına en doğrusu kuruluşumuz ile iletişime geçmeniz olacaktır. Amacımız öncelikli olarak sorunlarınızı çözümlemek ve sizi memnun etmektir. Çözümlerimizden faydalanabilmek adına servis numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetleriniz garantili mi?

 Evet hizmetlerimiz garantilidir. Gezici servisimiz ile adresinize ulaşmamızın ardından mevcut kaçağın tespiti için hemen işlemlere başlıyoruz. Kaçak olan bir dairede kaçağın bulunamaması ve yerinin saptanamaması gibi bir ihtimal yoktur.

Birtesisat.com olarak yapmış olduğumuz mesleği bir yan iş olarak değil, ana mesleğimiz olarak yapmaktayız. Tüm personellerimiz işini severek yapmakta ve müşterilerine karşı güler yüz ile yaklaşmaktadır. Sitemizin alt kısmında hizmet bölgelerimiz yer almaktadır. Dilediğiniz zaman mevcut sorununuzun hızlı bir şekilde çözümlenebilmesi için servis numaramız 0212 212 21 21 üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bize Güvenebilirsiniz.
Firmamız, Su kaçağı tespiti ve Tamiri konusunda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
Güçlü Alt Yapı.
Alanında uzman kalifiye ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
%100 Memnuniyet.
Tüm servis hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! 0850 532 70 61

UA-65901365-7